Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »


TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m

Zobrazit galerii pro TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m
Obrázek

TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m


Základní informace:

Kód zboží:OT517223088
P/N:TXM431-SR
EAN:6935364021870
Záruka [m.]:60
Výrobce:TP-LINK
Běžná cena: *1 188 Kč
Cena e-shop vč. DPH:1 100 Kč
(909 Kč bez DPH)
V ceně jsou započítány zákonné poplatky:recyklační 2 Kč
autorský 0 Kč
» Ceník dopravného »
» Dotaz k produktu »
* Tato cena (1 188 Kč) platí, není-li zboží objednáno přes e-shop (tzn. osobní, telefonické a emailové objednávky)

Objednání:

Dostupnost (eshop):na dotaz
Dostupnost (prodejna):na dotaz

Do košíku: ks

Popis produktu

10GBase-SR SFP+ LC Transceiver - TXM431-SR

PŘEHLED/OVERVIEW

  • Multi-mode SFP+ LC Transceiver
  • Hot-Pluggable with maximum flexibility
  • Compatible with multiple TP-LINK switch models/SFP+ modules

SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS
Standards and Protocols

  • IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP

Wave Length

  • 850nm

Power Supply

  • 3.3V

Fiber Type

  • 50/125um or 62.5/125um Multi-mode

Max. Cable Length

  • 300m or 33m

Data Rate

  • 10Gbps

Port Type

  • LC/UPC

Transmission power

  • -1.0dBm(Max)
  • -7.3dBm(Min)

Reception power

  • -1.0dBm(Max)
  • -9.9dBm(Min)

Sensitivity

  • -11.1dBm

Safety & Emission

  • FCC, CE

Environment

  • Operating Temperature: 0°C~70°C
  • Storage Temperature: -40°C~80°C
  • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
  • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Diskusní fórum


Diskuse k produktu:

Sdělte nám své zkušenosti s tímto produktem. Ptejte se na to, co vás u tohoto produktu zajímá.
(dotazy na dostupnost směrujte na obchod@eo.cz)




Na obecné technické dotazy rádi zodpovíme i na našem facebooku: » ZDE «
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi na produkt:


Facebook HW fórum »
Servis notebooků | Servis tabletů
Kontakt na EO.CZ