. SítěKonvertory a optikaOptické modulyA-LINKX2 10G SM 1310nm 10km Cisco
X2 10G  SM 1310nm 10km  Cisco - obrázek produktu


X2 10G SM 1310nm 10km Cisco

5 064 Kč

4 185 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OA51392310G24 (X2-10G-SM-10KM-CG)
Běžná cena: 5 267 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 10km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka: 1310 nm
Dosah: 10 km
Kompatibilita: Cisco



Produkt X2 10G SM 1310nm 10km Cisco se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce A-LINK

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Výrobce: A-LINK
EAN:
P/N: X2-10G-SM-10KM-CG
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ