. SítěKonvertory a optikaOptické modulyA-LINKSFP 1G WDMB 1550/ 1310 40km DDM Cisco
SFP 1G WDMB 1550/ 1310 40km DDM Cisco - obrázek produktu


SFP 1G WDMB 1550/ 1310 40km DDM Cisco

1 154 Kč

954 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OA5139221G22 (SFP-1G-WDMB-40KM-DM-)
Běžná cena: 1 200 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1550/1310nm zajišťuje dosah až 40km. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka: 1550/1310 nm
Dosah: 40 km
DDMI: Ano
Kompatibilita: Cisco



Produkt SFP 1G WDMB 1550/ 1310 40km DDM Cisco se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce A-LINK

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Výrobce: A-LINK
EAN:
P/N: SFP-1G-WDMB-40KM-DM-
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ