. SítěKonvertory a optikaOptické modulyA-LINKSFP 1G SM 1550nm 80km DDM Cisco
SFP 1G SM 1550nm 80km DDM Cisco - obrázek produktu


SFP 1G SM 1550nm 80km DDM Cisco

1 586 Kč

1 311 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OA5139221G17 (SFP-1G-SM-80KM-DM-CG)
Běžná cena: 1 650 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1550nm zajišťuje dosah až 80km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1550 nm
Dosah: 80 km
DDMI: Ano
Kompatibilita: Cisco



Produkt SFP 1G SM 1550nm 80km DDM Cisco se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce A-LINK

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Výrobce: A-LINK
EAN:
P/N: SFP-1G-SM-80KM-DM-CG
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ