Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »


SFP 1G SM 1550nm 80km DDM Cisco

Zobrazit galerii pro SFP 1G SM 1550nm 80km DDM Cisco

SFP 1G SM 1550nm 80km DDM Cisco


Základní informace:

Kód zboží:OA5139221G17
P/N:SFP-1G-SM-80KM-DM-CG
Záruka [m.]:24
Výrobce:A-LINK
Běžná cena: *1 651 Kč
Cena e-shop vč. DPH:1 588 Kč
(1 312 Kč bez DPH)
V ceně jsou započítány zákonné poplatky:recyklační 2 Kč
autorský 0 Kč
» Ceník dopravného »
» Dotaz k produktu »
* Tato cena (1 651 Kč) platí, není-li zboží objednáno přes e-shop (tzn. osobní, telefonické a emailové objednávky)

Objednání:

Dostupnost (eshop):na dotaz
Dostupnost (prodejna):na dotaz

Do košíku: ks

Popis produktu

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1550nm zajišťuje dosah až 80km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1550 nm
Dosah: 80 km
DDMI: Ano
Kompatibilita: Cisco

Diskusní fórum


Diskuse k produktu:

Sdělte nám své zkušenosti s tímto produktem. Ptejte se na to, co vás u tohoto produktu zajímá.
(dotazy na dostupnost směrujte na obchod@eo.cz)




Na obecné technické dotazy rádi zodpovíme i na našem facebooku: » ZDE «
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi na produkt:


Facebook HW fórum »
Servis notebooků | Servis tabletů
Kontakt na EO.CZ