. SítěKonvertory a optikaOptické modulyA-LINKSFP 1G CWDM SM TRx: 1470 80km Dell
SFP 1G CWDM  SM TRx: 1470  80km Dell - obrázek produktu


SFP 1G CWDM SM TRx: 1470 80km Dell

1 718 Kč

1 420 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: OA5139221G12 (SFP-1G-CWDM-147-80KM)
Běžná cena: 1 787 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Univerzální SFP CWDM modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. CWDM spektrum umožňuje nasazení více signálů do jedoho vlákna, tím znásobit propustnost stávajících kabelů. Kompatibilita DELL.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1470 nm
Dosah: 80 km
DDMI: Ne
Kompatibilita: Dell



Produkt SFP 1G CWDM SM TRx: 1470 80km Dell se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce A-LINK

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Výrobce: A-LINK
EAN:
P/N: SFP-1G-CWDM-147-80KM
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ