. SítěKonvertory a optikaOptické modulyA-LINKSFP 1G MM 850nm 550m Cisco
SFP 1G MM 850nm 550m Cisco - obrázek produktu


SFP 1G MM 850nm 550m Cisco

324 Kč

267 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: OA5139221G01 (SFP-1G-MM-550M-CG)
Běžná cena: 349 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Typ vlákna: Multimode
Vlnová délka: 850 nm
Dosah: 550 m
DDMI: Ne
Kompatibilita: Cisco



Produkt SFP 1G MM 850nm 550m Cisco se nachází v kategorii Optické moduly, výrobce A-LINK

Technické parametry

Provedení switche: Moduly
Optika: Ano

Výrobce: A-LINK
EAN:
P/N: SFP-1G-MM-550M-CG
Záruka: 24



eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ