Obsah nákupního košíku:Celkem 0,00 Kč (0 položek)zobrazit košík »


TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert.

Zobrazit galerii pro TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert.

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert.


Základní informace:

Kód zboží:MT51722307
P/N:MC220L
EAN:6935364030476
Záruka [m.]:60
Výrobce:TP-LINK
Běžná cena: *778 Kč
Cena e-shop vč. DPH:720 Kč
(595 Kč bez DPH)
V ceně jsou započítány zákonné poplatky:recyklační 2 Kč
autorský 0 Kč
» Ceník dopravného »
» Dotaz k produktu »
* Tato cena (778 Kč) platí, není-li zboží objednáno přes e-shop (tzn. osobní, telefonické a emailové objednávky)

Objednání:

Dostupnost (eshop):skladem = 21 ks
Dostupnost (prodejna):na obj. (24 hod.)
Expedujeme následující pracovní den

Do košíku: ks
K tomuto produktu je vztaženo následující zboží:
posunout vpravo
posunout vpravo

Popis produktu

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

PŘEHLED

  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
  • Port FX podporuje výměnu za provozu.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optického kabelu.

SPECIFIKACE
Standardy a protokoly

  • IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Základní funkce

  • Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km s optickým kabelem 50/125um

Porty

  • 1 gigabitový port SFP
  • 1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Vlnová délka

  • Depends on the used SFP module

Síťová média 1000BASE-T

  • Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
  • EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-FX

  • Multirežimový/jednorežimový optický kabel

Síťová média 1000BASE-FX

  • Multi-mode/Single-mode SFP module

Síťová médei 1000BASE-T

  • UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
  • EIA/TIA-568 100 Ω STP (maximum 100m)

Indikátory LED

  • PWR, LINK, RX

Rozměry (Š*H*V)

  • 94,5*73,0*27,0 mm

Napájení

  • Externí napájecí adaptér (součást balení AC-DC Power Adapter DC9V/600mA)

Max Power Consumption

  • 3.95W

Bezpečnost a emise

  • FCC, CE

Provozní prostředí

  • Provozní teplota: 0–40 °C
  • Neprovozní teplota: -40–70 °C
  • Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
  • Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Ke stažení / odkazy / manuály:

Ke stažení Ke stažení:

Datasheet

Diskusní fórum


Diskuse k produktu:

Sdělte nám své zkušenosti s tímto produktem. Ptejte se na to, co vás u tohoto produktu zajímá.
(dotazy na dostupnost směrujte na obchod@eo.cz)




Na obecné technické dotazy rádi zodpovíme i na našem facebooku: » ZDE «
Vyhledávání

Nápověda Nápověda
(názvy, kódy, výrobce, kategorie)
Např.: 'repro*', 'q2612', '32gb', 'lcd monitor hdmi 22" ',
'klav* usb cz', 'hdd 1tb -seagate'
Katalog
Položek v katalogu: 178 tisíc
Kliknutím na rozbalíte kategorii


Kontaktujte nás
Telefon na EO+420 606 622 826
ICQ na EO202-476-316
Email na EOobchod@eo.cz

Pošlete nám zprávu

Zde můžete poslat dotaz obchodníkovi na produkt:


Facebook HW fórum »
Servis notebooků | Servis tabletů
Kontakt na EO.CZ