. ASUSASUS CHROMEBOX 3 - 3865U/ M.2-32GBssd/ 4G/ CHOS
ASUS CHROMEBOX 3 - 3865U/ M.2-32GBssd/ 4G/ CHOS - obrázek produktu
ASUS CHROMEBOX 3 - 3865U/ M.2-32GBssd/ 4G/ CHOS - obrázek č. 1 ASUS CHROMEBOX 3 - 3865U/ M.2-32GBssd/ 4G/ CHOS - obrázek č. 2 ASUS CHROMEBOX 3 - 3865U/ M.2-32GBssd/ 4G/ CHOS - obrázek č. 3 ASUS CHROMEBOX 3 - 3865U/ M.2-32GBssd/ 4G/ CHOS - obrázek č. 4


ASUS CHROMEBOX 3 - 3865U/ M.2-32GBssd/ 4G/ CHOS

7 592 Kč

6 275 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: MA185BCHROMEN007U (90MS01B1-M00070)
Běžná cena: 7 896 Kč (při objednání mimo eshop)

Související produkty

náhled produktu
1 450 Kč
náhled produktu
769 Kč
náhled produktu
1 640 Kč
náhled produktu
2 642 Kč
náhled produktu
2 715 Kč
náhled produktu
2 847 Kč
náhled produktu
2 229 Kč
náhled produktu
378 Kč
náhled produktu
743 Kč
náhled produktu
333 Kč
náhled produktu
647 Kč
náhled produktu
156 Kč
náhled produktu
172 Kč
náhled produktu
242 Kč
náhled produktu
169 Kč
náhled produktu
2 035 Kč
náhled produktu
1 439 Kč
náhled produktu
2 592 Kč
náhled produktu
2 974 Kč
náhled produktu
9 114 Kč
náhled produktu
3 261 Kč
náhled produktu
287 Kč
náhled produktu
6 637 Kč
náhled produktu
10 969 Kč
náhled produktu
9 346 Kč
náhled produktu
4 756 Kč
náhled produktu
4 281 Kč
náhled produktu
3 322 Kč
náhled produktu
66 Kč
náhled produktu
37 Kč
náhled produktu
25 Kč
náhled produktu
70 Kč
náhled produktu
108 Kč
náhled produktu
79 Kč
náhled produktu
187 Kč
náhled produktu
187 Kč
náhled produktu
343 Kč
náhled produktu
343 Kč
náhled produktu
9 197 Kč
náhled produktu
7 339 Kč
náhled produktu
1 223 Kč
náhled produktu
1 070 Kč
náhled produktu
901 Kč
náhled produktu
1 558 Kč
náhled produktu
329 Kč
náhled produktu
570 Kč
náhled produktu
240 Kč
náhled produktu
645 Kč
náhled produktu
1 157 Kč
náhled produktu
4 503 Kč
náhled produktu
5 011 Kč
náhled produktu
4 479 Kč
náhled produktu
4 765 Kč
náhled produktu
3 271 Kč
náhled produktu
766 Kč

Popis produktu

ASUS Chromebox 3 kombinuje 8. generaci Intel Core procesoru a paměti DDR4-2400 pro rychlejší chod a efektivnější využití výkonu. Chromebox plně podporuje Android aplikace z obchodu Google Play a dává vám možnost aplikace spouštět s výkonem malého PC. Je vybaven USB 3.1 pro přenos dat a napájení. Disponuje také Display portem a podporou 4k / UHD.

Technické parametry:

Procesor: Intel Celeron 3865U / 1.80GHz
Paměť RAM: 4GB
Paměť SSD: 32GB
Grafická karta: Intel HD Graphics 610
Bezdrátová komunikace: Bluetooth 4.2, Wi-Fi, Gigabit Ethernet LAN
Operační systém: Chrome OS

Více informací na webu výrobce: https://uk.store.asus.com/asus-chromebox3-n003u-mini-desktop-pc-intel-celeron-3865u-processor-4gb-ram-32gb-ssd-chrome-os.htmlASUS Chromebox 3

s procesorem až Intel® Core™ osmé generace, aplikace Google Play Android, zobrazení ve 4K, WiFi a USB 3.1 Gen 1 Type-C

  • Zcela nový Chromebox, poháněný až nejnovějším procesorem Intel® Core™ osmé generace
  • Užijte si neuvěřitelný výkon na tisíci Android aplikacích Google Play
  • Univerzální port USB 3.1 Gen 1 typu C pro přenos dat, dodávku energie a funkci DisplayPort
  • Díky automatickým aktualizacím systému zůstaňte vždy v bezpečí před viry a malware
  • Kompatibilní s adaptérem VESA pro úhlednou pracovní plochu.
  • Snadné nastavení a automatické aktualizace softwaru pro zabezpečení a ochranu před viry a malware

ASUS Chromebox 3 obsahuje až nejnovější procesor Intel® Core™ 8. generace a paměť DDR4-2400 pro rychlejší, plynulejší a energeticky účinnější výkon. Díky plné podpoře aplikací Android ze služby Google Play vám Chromebox 3 ASUS umožňuje provozovat oblíbené mobilní aplikace s výkonem minipočítače. Je také vybaven univerzálním rozhraním USB 3.1 Gen 1 typu C pro přenos dat, nabíjení a funkci DisplayPort a podporuje zobrazení na dvou displejích ve 4K/UHD rozlišení pro nádherně ostrý obraz a vysokou produktivitu.

Vyberte si aplikace, které vyhovují vašim potřebám

S bohatým výběrem Android aplikací v Google Play můžete snadno najít skvělé aplikace pro produktivitu, komunikaci, zábavu a další, které vám umožní využít váš ASUS Chromeboxu 3 na maximum.

Rozsáhlá konektivita s technologií nabíjení

Díky nabíjení přes USB může zařízení Chromebox 3 nabít připojený telefon nebo příslušenství a může také přijímat napájení z podporovaného displeje nebo jiného zařízení, čímž eliminuje potřebu samostatného napájecího adaptéru pro upravenější pracovní prostor bez kabelů.

Produktivita s dvěma displeji + True 4K/UHD zobrazení

ASUS Chromebox 3 podporuje duální zobrazení díky rozhraní HDMI a USB typu C bez potřeby další grafické karty, což usnadňuje váš multitasking. Rozšiřte své dokumenty, zrcadlete svůj obsah nebo rozšiřte jeden prohlížeč na více displejů. A když je čas si trochu odpočinout a relaxovat, ASUS Chromebox 3 umožňuje procházet web, prohlížet fotografie z karty SD ve službě Google Photos nebo sledovat videa v rozlišení 4K/UHD. ASUS Chromebox 3 dokonce podporuje dotykovou obrazovku pro intuitivní ovládání a pohlcující hry.

ASUS Chromebox 3 digitální značení

Přepněte Chromebox 3 na plug-and-play přehrávač médií pro digitální značení jednoduchou konfigurací režimu Chrome Kiosk. ASUS Chromebox 3 lze dálkově spravovat, zatímco díky automatické aktualizaci je snadná údržba. Podpora dotykové obrazovky může být nakonfigurována tak, aby poskytovala praktické uživatelské interakce.

ASUS Chromebox 3 pro vzdělání

ASUS Chromebox 3 poskytuje nové a obohacující zkušenosti nejen ve své třídě, ale i mimo ni. Jedná se o snadno ovladatelné a bezpečné zařízení, které má řadu zabudovaných vzdělávacích aplikací, takže jej studenti i učitelé mohou používat ihned po vybalení.

Snadná správa: Během několika minut můžete nastavit a centrálně spravovat 10 i 10 000 zařízení ve škole, okrese nebo regionu.

Připraven na sdílení: Studenti mohou sdílet jedno zařízení, a přitom mít každý svůj vlastní účet se svým unikátním přihlášením.

Snadná spolupráce: Vytvořte, sdílejte a upravujte soubory v reálném čase. Všichni jsou na stejné stránce a tato stránka je automaticky synchronizována v cloudu.

Bezproblémové učení: Vychutnejte si konzistentní zážitek z libovolného zařízení, které je přihlášeno do vašeho účtu Google. Studujte a vypracujte domácí úkoly kdekoli a kdykoli budete chtít.

Skutečně cenově dostupný: Chromebox je určen ke snížení celkových vlastních nákladů pomocí kombinace hardwaru a softwaru.

Jednoduchý a inteligentní digitální zážitek

Výkonné síťové funkce

Vychutnejte si rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení díky dvoukanálové Wi-Fi 802.11ac.

Automatické aktualizace

Při připojení k internetu se ASUS Chromebox 3 sám automaticky aktualizuje, takže budete mít vždy nejnovější funkce a ochranu před viry. Navíc se časem nebude zpomalovat.

Přístup k souborům odkudkoli

Automaticky synchronizuje soubory ve vašich složkách se službou Google Drive*, takže ke svým souborům máte na cloudu vždy přístup kdykoli a kdekoli. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se vašemu účtu Google z libovolného zařízení.

Aplikace offline

ASUS Chromebox 3 má širokou škálu aplikací, které fungují dobře online i offline. Dokumenty, tabulky nebo prezentace tak můžete číst a upravovat i bez připojení k internetu!

Nečekaně tichý a energeticky účinný

ASUS Chromebox 3 je ideální pro kancelářské prostředí, jelikož pracuje v pozoruhodně tichém režimu díky optimalizovanému nastavením ventilátorů, které při nečinnosti nepřekročí hladinu hluku pouhých 19,3 dB — tedy hluku, který je tišší než šum padajícího listí. A není hlučný ani při plném zatížení — i pak si vystačí s pouhými 32,5 dB, což je úroveň zvuků v knihovně. Ventilátor pomáhá snižovat provozní teploty, takže máte zaručeně tichý a stabilní výkon.

ASUS Chromebox 3 také nezapomíná na životní prostředí a přináší proto neuvěřitelnou energetickou účinnost díky konstrukci s extrémně nízkou energetickou spotřebou, která nepřesáhne při nečinnosti 3,6 W — což je stejné jako LED žárovka. To znamená, že můžete nechat ASUS Chromebox 3 běžet přes noc a například si stáhnout aktualizace softwaru nebo zálohované soubory, a to bez nepříjemných změn na vašich účtech za elektřinu.

Vestavěné bezpečnostní funkce

ASUS Chromebox 3 je od základů navržen s důrazem na bezpečnost, takže budete v bezpečí před viry a malware. Není třeba kupovat a instalovat další bezpečnostní software a zcela určitě nebudete ztrácet čas kontaktováním technické podpory.

Internetovou bezpečnost bereme vážně

ASUS Chromebox 3 se automaticky aktualizuje, takže máte stále k dispozici nejnovější verze softwaru a opravy zabezpečení, abyste si mohli být jisti, že vaše zařízení je vždy zabezpečené před viry, škodlivým softwarem a dalšími nástrahami internetu.

Ochrana vašeho soukromí

Přístup k datům založený na jednotlivých účtech uživatelů činí z ASUS Chromebox ideální sdílený počítač. Jednotliví uživatelé mohou snadno přepínat mezi svými účty; Přihlášení v režimu Host dokonce odstraní veškerou historii prohlížení a stažené soubory, jakmile se host odhlásí.

Slot zámku Kensington

Slot pro zámek Kensington poskytuje další správu majetku a zabezpečení, aby vaše zařízení Chromebox a data zůstaly v bezpečí.

Spolehlivost

Testováním k dokonalosti

ASUS Chromebox 3 je prověřený přísnými testy hluku, vibrací, pádem a teplotních šoků, aby splňoval náročné normy společnosti ASUS a překonal požadavky průmyslu. Je tím zaručeno, že se ASUS Chromebox 3 dokáže dlouhodobě vypořádat s extrémními podmínkami — od suchých teplot od -40 °C po vlhké a horké prostředí nad 60 °C.

Vibrační test

Test pádem

Test portů

Teplotní a vlhtní test

Test hluku

Test napětí a frekvence

Konzole pro správu Chrome

přizpůsobená nastavení pro jednotlivé uživatelské účty nebo zařízení

Konzole pro správu Google Chrome dostupná z webového prohlížeče umožňuje snadno spravovat uživatele, aplikace nebo zařízení v rámci vaší organizace z jednoho místa. Díky správě zařízení Chrome mohou organizace nakonfigurovat funkce Chrome pro své uživatele, povolit nebo blokovat aplikace a rozšíření, stejně jako na dálku instalovat aplikace.

  • Zapněte nebo vypněte služby pro různé uživatele: Můžete například omezit přístup ke službě Google Hangout pro většinu uživatelů, ale zapnout jej pro vybrané uživatele. Dokonce můžete vytvořit skupinu oprávněnou pro přístup ke konkrétním funkcím.
  • Konfigurujte nastavení služby pro různé uživatele: například učitelé mohou zabtn vzdělávací balíčky aplikací Chrome a přiřazovat je studentům podle toho, jak postupuje výuka.
  • Konfigurujte nastavení pro různá zařízení Chrome: Konzole pro správu Chrome vám umožní spravovat tisíce zařízení Chrome. Pokud například zařízení Chrome v asijských pobočkách vaší firmy vyžaduje jinou konfiguraci prohlížeče Chrome ve srovnání s jinými lokálními pobočkami, vytvořte asijskou organizační jednotku a konfigurujte vlastní nastavení zařízení Chrome OS pro tato zařízení.

Lehký a prostorově úsporný

ASUS Chromebox 3 má elegantní prostorově úsporný design, který měří jen 148,5 x 148,5 x 40 mm. Může být také připojen k zadní části displeje pomocí držáku VESA, takže můžete vytvořit vaše vlastní vše-v-1 PC pro upravené pracovní prostředí.


Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Společnost ASUS, začínající jako malá firma s několika málo zaměstnanci a zabývající se výrobou základních desek, patří dnes mezi technologicky nejvyspělejší a nejprodávanější značky smartphonů, tabletů, monitorů, notebooků, počítačových komponent a široké škály herního, ale i profesionálího příslušenství. Produkty společnosti můžeme nalézt téměř ve všech odvětvích trhu s IT.
Více informací na www.asus.com

Produkt ASUS CHROMEBOX 3 - 3865U/ M.2-32GBssd/ 4G/ CHOS se nachází v kategorii Mini PC, výrobce ASUS

Technické parametry


Výrobce: ASUS
EAN:
P/N: 90MS01B1-M00070
Záruka: 24


eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ