. PC doplňkyMonitoryLCD monitoryASUS27" LED ASUS VG278QR- Full HD, 16:9, HDMI, DVI, DP,165Hz, FreeSync, G-Sync compatible certified
27" LED ASUS VG278QR- Full HD, 16:9, HDMI, DVI, DP,165Hz, FreeSync, G-Sync compatible certified - obrázek produktu
27" LED ASUS VG278QR- Full HD, 16:9, HDMI, DVI, DP,165Hz, FreeSync, G-Sync compatible certified - obrázek č. 1 27" LED ASUS VG278QR- Full HD, 16:9, HDMI, DVI, DP,165Hz, FreeSync, G-Sync compatible certified - obrázek č. 2


27" LED ASUS VG278QR- Full HD, 16:9, HDMI, DVI, DP,165Hz, FreeSync, G-Sync compatible certified

Tento LCD monitor je vhodný pro náruživé hráče, využívá uhlopříčku 27" s poměrem stran Širokoúhlý 16:9 a rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Používá typ displeje LCD TFT TN. Monitor má vyškově nastavitelný stojan, zároveň lze využít i možnost montáže na stěnu (VESA standard). Odezva (G to G) je 1 ms. Disponuje reproduktorem.

7 871 Kč

6 505 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: LA20886009825 (90LM03P3-B01370)
Běžná cena: 8 186 Kč (při objednání mimo eshop)

Související produkty

Popis produktu

Herní monitor ASUS

  • 27-palcový herní Full HD monitor s ultra rychlou obnovovací frekvencí 165Hz a technologií Adaptive-Sync pro zajištění naprosto plynulého zobrazení
  • Doba odezvy 0,5ms pro plynulé hraní a technologie ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB), která dále snižuje stínování a rozostření pohybu
  • Technologie GameFast Input minimalizuje vstupní zpoždění a poskytuje výrazně rychlejší přenos pohybu z koncových zařízení na monitor
  • Exkluzivní klávesová zkratka ASUS GamePlus pro herní vylepšení, a GameVisual pro optimalizaci vizuálních efektů

Typ obrazovky: TN
Úhlopříčka [palce]: Širokoúhlá obrazovka 27,0"(68,6cm)
Rozlišení: 1920x1080
Rozteč bodu [mm]: 0.155mm
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Matný
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 0.5ms (GTG, Min.), 1ms (GTG, Ave.)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 170°(H)/160°(V)
Počet barev: 16,7M
Reproduktory: Stereofonní reproduktory: 2W x 2 Stereo RMS

Konektory:

stupy: HDMI(v1.4), DisplayPort 1.2, Dual-link DVI-D
Vstupy zvuku z PC: Earphone out
Sluchátkový konektor: 3.5mm Mini-Jack

Spotřeba [W]:

Power Consumption < 40W
Power Saving Mode <0.5W
Power Off Mode <0.5W

Montáž na zeď: VESA: 100x100mm
Naklápění monitoru: +33°~-5°
Otáčení: Ano
Pivot: Ano
Výškové nastavení: Ano

Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 619x (376~506)x211 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 619x363x50 mm
Hmotnost [kg]: 5.6 kg ,bez stojanu : 3.2 kg

Záruka: 36 měs.


Herní monitor ASUS VG278QR

27-palcový Full HD, 0.5ms, 165Hz, G-SYNC Compatible, Adaptive Sync

  • 27-palcový herní Full HD monitor s ultra rychlou obnovovací frekvencí 165Hz a technologií Adaptive-Sync pro zajištění naprosto plynulého zobrazení
  • Certified as G-SYNC Compatible, delivering a seamless, tear-free gaming experience by enabling VRR (variable refresh rate) by default.
  • Doba odezvy 0,5ms* pro plynulé hraní a technologie ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB), která dále snižuje stínování a rozostření pohybu
  • Technologie GameFast Input minimalizuje vstupní zpoždění a poskytuje výrazně rychlejší přenos pohybu z koncových zařízení na monitor
  • Exkluzivní klávesová zkratka ASUS GamePlus pro herní vylepšení, a GameVisual pro optimalizaci vizuálních efektů

27-palcový Full HD monitor ASUS VG278QR je stvořený pro rychlé hraní, proto je vybavený ultra rychlou dobou odezvy 0,5ms* a neuvěřitelnou obnovovací frekvencí 165Hz, které zaručují plynulé zobrazení vašich her. VG278QR také disponuje technologií Adaptive-Sync (FreeSync™), která eliminuje zasekávání obrazovky a trhané snímky.

Funkce orientované na hráče, jako je ASUS GamePlus, vylepšují vaše herní zážitky a GameVisual nabízí různé přednastavené režimy zobrazení pro optimalizaci vizualizací pro různé typy her.

Speed, speed, and more speed

Blesková doba odezvy 0,5ms s ASUS Extreme Low Motion Blur

ASUS VG278QR je se svou dobou odezvy 0,5ms* nejrychlejší ve své třídě. Pohyby jsou ostré a plynulé bez rozmazání a šmouh. Můžete tak okamžitě reagovat na to, co vidíte na obrazovce, což vám zejména v rychlých hrách dává konkurenční výhodu.

Existuje také ASUS Extreme Low Motion Blur ELMB) Technologie, která činí objekty v pohybu ostřejší, takže hra je mnohem plynulejší a citlivější.

Běžný monitor

vypadá při zobrazování rychlého pohybu rozmazaně

Rychlá doba odezvy 0,5ms s technologií ASUS ELMB

zobrazuje i rychlý pohyb plynule a ostře

Certified NVIDIA G-Sync Compatible

VG278QR has been certified as G-SYNC Compatible, delivering a seamless, tear-free gaming experience by enabling VRR by default on NVIDIA GeForce GTX 10-Series and NVIDIA GeForce RTX 20-Series graphics cards.


Úžasná obnovovací frekvence 165Hz

Díky neuvěřitelné obnovovací frekvenci 144 Hz nepředstavují pohybující se obrazy pro VG278QR žádný problém. Frustrující zpoždění zobrazení je eliminováno, takže získáváte výhodu v FPS střílečkách, závodech, sportovních titulech i strategických hrách.


Technologie Adaptive-Sync pro plynulá herní zobrazení

VG278QR je vybavený technologií Adaptive-Sync (FreeSync™) pro zajištění zobrazení bez zasekávání obrazu či trhaných snímků. Získáváte tak hedvábně plynulá zobrazení vaší herní akce.


Technologie GameFast Input – protože každá milisekunda se počítá

Vstupní zpoždění na LCD monitoru je typicky mnohem nižší než u televizoru a ASUS VG278QR je vybaven technologií GameFast, která vstupní zpoždění dále minimalizuje. Tato technologie poskytuje mnohem rychlejší sekvence pohybu, takže vy budete vždycky reagovat rychle a v reálném čase, přesněji v okamžiku, kdy vaše rychlá akce rozhoduje o prohře či vítězství.


HDTV

Váš příkaz se na obrazovce objeví později a vy tak minete svůj cíl.

Herní monitor VG278QR

Váš příkaz se na obrazovce zobrazuje v reálném čase a vy se tak vždy trefíte do svého terče.

Funkce zaměřené na hráče

Exkluzivní technologie GamePlus

ASUS VG278QR je vybavený tlačítkem ASUS GamePlus, které vám poskytne vylepšení přímo ve hrách, které si díky tomu budete moci užívat skutečně na maximum.

Tato funkce byla vyvinuta společně s profesionálními hráči tak, aby jim napomáhala nadále vylepšovat jejich herní schopnosti.

Zaměřovací kříž vám umožní zvolit ze čtyř různých zaměřovačů takový, jenž bude nejvíce vyhovovat právě hrané hře.

Časovač na obrazovce lze umístit na levé straně obrazovky, čímž vám umožňuje sledovat uplynulý čas hry.

Nechybí ani počítadlo snímků za sekundu (FPS), s nímž budete vědět, jak plynulé zobrazení vám vaše hra právě nabízí.

Funkce zarovnání zobrazí na obrazovce tři zarovnávací čáry v každém rohu monitoru, takže při vytváření konfigurace využívající více monitorů už nebudete muset odhadovat, zda jsou monitory správně zarovnány.

Exkluzivní technologie ASUS GameVisual

Technologie ASUS GameVisual nabízí sedm přednastavených režimů přizpůsobených různým typům zobrazení. Tuto jedinečnou funkci lze aktivovat prostřednictvím klávesy nebo OSD (On Screen Display) nabídky.

FPS

Nastavení vysokého kontrastu zlepšuje viditelnost v tmavých scénách, takže snadno rozpoznáte své nepřátele ukrývající se v tmavém koutě.

sRGB

Ideální nastavení pro online prohlížení fotografií a obrázků.

Krajina

Zajišťuje větší rozsah jasu a nabízí více možností plynulého přechodu kontrastu. Upravuje sytost barev jako například zelené a modré, díky čemuž je vhodný pro prohlížení fotografií a videí zobrazujících krajinu.

Závody

Díky snížení vstupního zpoždění je tento režim ideální pro použití v závodních hrách.

Kino

Režim vhodný pro sledování filmů, neboť zvyšuje kontrast a sytost barev, čímž umožňuje dosáhnout zářivějšího a barevnějšího obrazu.

MOBA

Zvýrazňuje barvu zbývajících životů vašich protivníků, takže můžete okamžitě reagovat a být prvním, kdo zničí jejich hlavní strukturu.

RTS/RPG

Zlepšuje sytost barev, kontrast a ostrost obrazu. Výsledkem je obraz s bohatšími a zářivějšími barvami a maximálními detaily při hraní RTS nebo RPG her.

Široké možnosti připojení, úzký rámeček panelu

ASUS VG278QR má rozsáhlé možnosti připojení, včetně duálního portu DVI-D, DisplayPortu 1.2 a HDMI portu (v1.4), takže jej můžete připojit k širokému okruhu multimediálních zařízení. Rovněž má super úzký rámeček o šířce 1 cm, který je ideální pro pohlcující a panoramatické herní nastavení.

Nástroj inteligentního uspořádání kabelů, který se nachází na stojanu VG278QR, vám pomůže uspořádat a skrýt kabely, aby váš herní prostor zůstal upravený.

Stvořený pro nekonečné herní akce

Technologie Flicker-Free

Technologie Flicker-Free snižuje blikání obrazu a přináší tak příjemnější herní zážitek. Výsledkem je menší namáhání očí i omezení ostatních škodlivých účinků vznikajících při dlouhodobém sledování monitoru během herních maratonů.


Technologie Ultra-Low Blue Light

Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light snižuje množství produkovaného škodlivého modrého světla. Prostřednictvím OSD nabídky nebo nástroje DisplayWidget můžete aktivovat jeden ze čtyř filtrů optimalizovaných pro různé situace a typy obsahu.

Úroveň vyzařování modrého světla


Herní monitor VG278QR prošel přísnými výkonnostními testy a je certifikován laboratořemi institutu TÜV Rheinland, celosvětového poskytovatele technických, bezpečnostních a certifikačních služeb, a to tak, aby bylo eliminováno blikání a zajištěny nízké úrovně vyzařování modrého světla.


Ergonomické provedení a možnost upevnění na stěnu

ASUS VG278QR je speciálně navržen pro hraní, které nebere konce. Je vybaven ergonomickým stojanem, jenž umožňuje naklopení, natočení do stran, nastavení výšky i otočení obrazovky o 90°. Vždy tak snadno dosáhnete ideální polohy pro sledování. Pomocí držáku VESA ho lze upevnit také na stěnu a ušetřit místo na stole.

Nastavení výšky (0~130mm)

Natočení (+90°~-90°)

Naklopení (+33° ~ -5°)

Funkce Pivot
(přetočení obrazovky o 90° doprava či doleva)


Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Společnost ASUS, začínající jako malá firma s několika málo zaměstnanci a zabývající se výrobou základních desek, patří dnes mezi technologicky nejvyspělejší a nejprodávanější značky smartphonů, tabletů, monitorů, notebooků, počítačových komponent a široké škály herního, ale i profesionálího příslušenství. Produkty společnosti můžeme nalézt téměř ve všech odvětvích trhu s IT.
Více informací na www.asus.com

Produkt 27" LED ASUS VG278QR- Full HD, 16:9, HDMI, DVI, DP,165Hz, FreeSync, G-Sync compatible certified se nachází v kategorii LCD monitory, výrobce ASUS

Technické parametry

Herní provedení: Ano
Herní provedení: Ano
Model: VG278QR
Způsob použití: Herní
Úhlopříčka přesná ("): 27
Úhlopříčka: 25" - 27"
Rozteč bodů (mm): 0.155
Formát obrazu: Širokoúhlý 16:9
Typ obrazovky: LCD TFT TN
Jas (cd/m2): 400
Jas (cd/m2) - rozsah: 251 - 400
Kontrast: 1000:1
Doba odezvy (ms): 1
Obnovovací frekvence (Hz): 165
FreeSync: Ano
G-Sync: Ano
Barva: černá
Rozlišení (šxv): 1920 x 1080 &nbsp;&nbsp
Počet pixelů na šířku: 1920
Počet pixelů na výšku: 1080
Úhel pohledu ver. x hor.: 170/160
Barevná hloubka: 16,7 milionu
VESA standard: Ano
Konektor DVI: ano
Konektor DisplayPort: Ano
DP počet: 1
Konektor SCART: Ne
Konektor HDMI: Ano
Verze HDMI: Verze 1.4
Rozměry (ŠxVxH mm): 619x363x50
Hmotnost (kg): 3.2
Hmotnost rozsah (kg): od 2,1 do 5 kg
Montáž na stěnu: Ano
Repro: Ano
Pivot: Ano
Výškově nastavitelný stojan: Ano
Jiné: Zámek Kensington
Třída energetické účinnosti: G

Výrobce: ASUS
EAN: 4718017122795
P/N: 90LM03P3-B01370
Záruka: 36eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ