. Spotřební elektroMobily, tabletyChytré hodinkyAMAZFITAmazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black
Amazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black - obrázek produktu
Amazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black - obrázek č. 1 Amazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black - obrázek č. 2 Amazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black - obrázek č. 3 Amazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black - obrázek č. 4


Amazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black

4 322 Kč

3 572 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: CA95XIW500 (6972596101925)
Běžná cena: 4 495 Kč (při objednání mimo eshop)

Související produkty

Popis produktu

Elegantní chytré hodinky s klasickým designem a funkcemi pro fitness a zdraví.

  • Tempered glass + anti-fingerprint coating + ODLC coating
  • reproduktor, mikrofon, lineární motor
  • ZEPP aplikace

Operační systém: Android 5.0 nebo iOS 10.0 a vyšší

Displej - úhlopříčka [palce]: 1.39” AMOLED
Displej - rozlišení [pix]: 454 x 454 , 326 ppi, maximální jas: 450nit

Materiál řemínku: kožený
Materiál hodinek: nerezová ocel

Konektivita: WLAN 2.4GHz, Bluetooth 5.0
Voděodolnost: 5 ATM

Senzory:

BioTracker 2 PPG optický sensor srdeční frekvence, senzor zrychlení, gyroskop, 3-osý geomagnetický sensor, sensor okolního osvětlení, sensor tlaku vzduchu

Baterie:

Typ: lithium-ion polymer battery (typical value)
Kapacita [mAh]: 471 mAh
Nabíjecí doba: 2.5 hodiny

Rozměry [mm]: 46.4 x 46.4 x 10.7 mm
Hmotnost [g]: 39 g bez řemínku

Záruka: 24 měs.

https://www.amazfit.com/en/gtr2.html#params

Amazfit GTR 2

Nový klasický základ

3D zakřivený design bez rámečku.
Integrovaná struktura; Vynikající řemeslné zpracování.

Integrovaný designový koncept Amazfit GTR 2 s 3D sklem, které přirozeně přechází do těla hodinek z nerezové oceli, vede k lepší vizuální estetice a širšímu zornému poli.

1,39" HD barevný AMOLED displej.
Umělecké dílo na zápěstí.

Velká obrazovka s vysokým rozlišením AMOLED s hustotou pixelů 326ppi je jasná a živá, ať už zobrazuje čas nebo jakoukoli vaši oblíbenou aplikaci. Náš obchod s ciferníky nabízí desítky různých stylů ciferníků, ze kterých si můžete vybrat a přepínat. Můžete také upravit widgety, abyste měli snadný přístup k informacím, na kterých vám záleží, nebo nahrát své oblíbené obrázky na pozadí ciferníku, aby byl váš Amazfit GTR 2 jedinečným mistrovským dílem změn a kreativity.

Always-on displej.
Sebevědomá kontrola času.

Kromě všech skvělých funkcí jsou Amazfit GTR 2 hvězdné hodinky, které vám umožní ovládat váš čas s důvěrou. Displej Always-On vám umožní zobrazit čas, i když jsou ostatní funkce hodinek neaktivní, takže budete mít přehled o každém důležitém okamžiku svého života, a na výběr jsou desítky odpovídajících vzorů displeje Always-On. Pro větší pohodlí a úsporu energie baterie můžete obrazovku vypnout jednoduše položením paže nebo zakrytím obrazovky.

24hodinové monitorování srdeční frekvence.
Zůstaňte v bezpečí díky výstrahám abnormálního srdečního tepu.

Amazfit GTR 2 je vybaven technologií BioTracker™ 2 vyvinutou společností Huami, což je optický snímač bio-sledování PPG druhé generace, který mu umožňuje provádět 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Pokrývá zóny srdečního tepu a poskytuje varování, když je váš srdeční rytmus abnormálně zvýšený, informuje vás o efektu cvičení a snižuje rizika cvičení.

Měření saturace krve a kyslíku.
Komplexní porozumění zdraví.

Sytost krve kyslíkem je jedním z nejdůležitějších faktorů lidského zdraví, proto GTR 2 přidaly funkci měření saturace krve kyslíkem, která vám udrží zdraví. Pokud se věnujete dlouhodobé duševní práci nebo fyzické aktivitě, jako je účast na maratonech nebo vysoko intenzivních venkovních sportech, změřte si hladinu kyslíku v krvi, pokud se cítíte nepříjemně, abyste udrželi své zdraví pevně ve svých rukou.

Systém hodnocení zdraví PAI™.
Jedno skóre pro shrnutí vašeho fyzického stavu.

PAI™ (Personal Activity Intelligence) je systém hodnocení zdraví, který pomocí algoritmů převádí komplexní data, jako je srdeční frekvence, doba trvání aktivity a další zdravotní data, do jediného intuitivního skóre, aby uživatelé snadno pochopili jejich fyzický stav. Tato funkce pokrývá jakoukoli formu cvičení kdykoli a kdekoli a také přizpůsobuje systém hodnocení zdraví pro každého uživatele na základě jeho zdravotních údajů.

Monitorování kvality spánku pro optimální výkon.
Analyzujte fáze spánku.

Kvalitní spánek je v moderním světě nejvyšší prioritou. Proto Amazfit GTR 2 podporuje hloubkové monitorování spánku, které může přesněji určit fázi spánku (lehký spánek, hluboký spánek, REM), monitorovat stav dýchání ve spánku a poskytovat kvalitní analýzu a návrhy na zlepšení na základě nočního spánku. Hodinky také rozpoznávají zdřímnutí po dobu 20 minut mezi 11:00 - 18:00, aby zaznamenávaly úplnější informace o spánku.

Monitorování úrovně stresu.
Uklidněte se, když se budete cítit zahlceni.

Zkontrolujte svoji osobní úroveň stresu - uvolněnou, normální, střední nebo vysokou - kdykoli po celý den pociťujete tlak, takže víte, kdy si odpočinout a snížit ji.

5 ATM voděodolnost.
Pro hluboké plavce.

Amazfit GTR 2 má vodotěsnost 50 metrů, na stejné úrovni jako tradiční špičkové hodinky. Můžete je bez obav nosit pro každodenní použití nebo při plavání.

12 vestavěných sportovních režimů.
Datové zprávy pro lepší výkon.

Amazfit GTR 2 obsahuje 12 různých sportovních režimů, jako je chůze, plavání, horolezectví, běh na stezkách, lyžování a další. Aktivujte specializovaný sportovní režim, který potřebujete, a po skončení cvičení hodinky vytvoří odpovídající analytickou zprávu v mobilní aplikaci, která vám pomůže neustále vylepšovat váš cvičební plán.

Prodloužená 14denní výdrž baterie.
Poháněno pro maximální výkon.

Díky propracovanějšímu designu obvodu, tenčímu tělu a vysokokapacitní 471 mAh baterii se GTR 2 může pochlubit výdrží baterie až 14 dní. Díky této prodloužené výdrži baterie jste pokrytí, ať jste kdekoli při cvičení.

Ukládání a přehrávání hudby.
Váš seznam skladeb na zápěstí.

Amazfit GTR 2 podporuje přehrávání mobilní hudby, abyste mohli ovládat hudbu ve smartphonu prostřednictvím hodinek přes připojení Bluetooth. K dispozici je také masivní 3 GB místního úložného prostoru pro hudbu, což stačí k přenosu 300–600 vašich oblíbených skladeb do hodinek přes mobilní telefon. Odložte tedy svůj telefon, zapněte bezdrátová sluchátka Amazfit PowerBuds a poslouchejte své oblíbené seznamy skladeb při cvičení, kdykoli a kdekoli.

Funkce Bluetooth volání.
Vaše hodinky jsou také jako telefon!

Amazfit GTR 2 obsahuje mikrofon a reproduktor, které vám umožní přijímat hovory na hodinkách, když je nepohodlné zvednout mobilní telefon. Připojte GTR 2 k mobilnímu telefonu přes Bluetooth, abyste už nezmeškali důležité hovory.

Alexa Built-in.
Váš všestranný osobní asistent.

Chcete-li nastavit budíky a časovače, kontrolovat počasí, ovládat svá inteligentní domácí zařízení, vytvářet nákupní seznamy, klást otázky, získávat překlady a další, stačí zvednout zápěstí a říct Alexě, co potřebujete.

Offline hlasový asistent.
Osvoboďte ruce.

Amazfit GTR 2 má nyní funkci offline hlasového ovládání. Na hodinkách můžete provádět hlasové operace bez přístupu k internetu - včetně zapnutí sportovních režimů nebo otevření funkce sledování srdečního tepu - takže můžete nechat své hodinky dělat vše, co chcete, aniž byste se museli dotknout obrazovky.

Funkce rychlého přístupu.

Do Amazfit GTR 2 jsme přidali funkci karet zkratek. Chcete-li zobrazit informace, jako je počasí, události, odpočítávání, používané programy na pozadí a běžné informace o aplikacích, stačí přejet prstem doprava, což výrazně zvyšuje efektivitu. Přejetím doleva se zobrazí aplikace Quick Access na obrazovce, která podporuje přizpůsobení a která může rychle otevřít běžné funkce, které potřebujete.

Přizpůsobte trvání a intenzitu upozornění.

Díky vylepšeným haptickým vibracím přináší GTR 2 ostřejší a rychlejší zpětnou vazbu, když přijímáte telefonní hovory a dostáváte oznámení. Díky haptickému lineárnímu motoru lze vibrace nastavit s různými intenzitami a trváním, což poskytuje prvotřídní pocit.
Obrazovka Amazfit GTR 2 se může otáčet o 180°, což je výhodné jak pro leváky, tak pro praváky, a lze ji také uzamknout pomocí hesla, aby se zabránilo přístupu ostatních, když nejsou na vašem zápěstí. Schopnost detekce použití může dokonce automaticky zablokovat hodinky, když je sundáte.

Důležité, každodenní funkce připravené.
Alarmy, události, časovače a další.

Amazfit GTR 2 dokáže dokonale zvládnout vaše osobní agendy, upozornit vás na příchozí hovory nebo zprávy a poskytnout upozornění na pohyb, když sedíte příliš dlouho. Hodinky také sledují vaše události a nabízejí funkce Nerušit, stopky a předpověď počasí, stejně jako umožňují nastavení alarmů a časovačů.

Klasické a sportovní edice.
Hodí se k jakémukoli outfitu a příležitosti.

Amazfit GTR 2 přichází s klasickým a sportovním designem, obě verze mají elegantní a všestranný vzhled, který se perfektně hodí ke všem vašim outfitům a příležitostem, a mechanismus rychlého uvolnění, díky kterému je popruh snadno vyměnitelný.

Kompatibilní s aplikací Zepp.
Optimalizovaná správa zdravotních dat.

Amazfit GTR 2 je připojen k nově upgradované aplikaci Zepp, která provádí komplexní analýzu více zdrojů dat, aby poskytla správu dat těla 24/7 a pomohla uživateli kdykoli zkontrolovat jejich fyzický stav. Některé hlavní funkce zahrnují zobrazení a analýzu dat o zdraví a cvičení a správu chytrých zařízení.Produkt Amazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black se nachází v kategorii Chytré hodinky, výrobce AMAZFIT

Technické parametry

Digitální domácnost kompatibil: Ano
Modelová řada: Xiaomi Amazfit GTR 2
Měření tepové frekvence: Měření TF ze zápěstí
Kompatibilní OS: Android + iOS
Vodotěsnost: 50 m (5 ATM)
Určení: Unisex
Úhlopříčka displeje ["]: 1,39
Typ displeje: AMOLED
Barva těla: Stříbrná
Materiál těla: Nerezová ocel
Barva řemínku: Černá
Typ řemínku: Elegantní
Materiál řemínku: Kůže
Konektivita: Bluetooth, WiFi
Hmotnost [g]: 39
Sport a zdraví kompatibilní: Ano

Výrobce: AMAZFIT
EAN: 6972596101925
P/N: 6972596101925
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ