. SítěSíťové prvky aktivníRouteryRoutery s WiFiZYXELZyxel Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi
Zyxel Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi - obrázek produktu
Zyxel Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi - obrázek č. 1 Zyxel Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi - obrázek č. 2


Zyxel Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi

9 390 Kč

7 760 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: BZ5010001628 (WSQ50-EU0201F)
Běžná cena: 9 625 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi, MU-MIMO Mesh Wireless concept with 1733Mbps (5GHz) backhaul and 1300Mbps transmit (2.4GHz+5GHz), 1x Giga WAN, 3x Giga LAN, 1x USB2.0, Bluetooth 4.1, 9x internal antenna.

Seznamte se s Multy

Představujeme Multy, náš nový koncept pro pokrytí celých domácností bezdrátovou sítí. Vytvořili jsme Wi-Fi systém Multy, který se dokáže přizpůsobit stále rostoucím nárokům na sítě. Větším domácnostem. Většímu počtu zařízení. Požadavkům na rychlejší připojení. Stručně řečeno, Multy je Wi-Fi systém stvořený pro požadavky moderní doby. Bez ohledu na vaše rostoucí nároky Multy vždy dokáže zajistit maximální pokrytí a výkon vaší sítě.

Proč Multy

Základem řešení Multy je jednoduchost. Protože tento systém je navržen jako jedna síť, vaše zařízení se automaticky připojí k nejbližšímu zařízení Multy. Vy se tak můžete po domácnosti neomezeně pohybovat bez nutnosti manuálního připojování k nejbližšímu routeru nebo extenderu. Připojení a správu zařízení navíc zvládne úplně každý. Vše, co potřebujete, je aplikace Multy. Jednodušší už to být nemůže.

The Multy X je určeno domácím uživatelům, kteří chtějí snadno pomocí aplikace spravovat svou domácí Wi-Fi. Multy Pro je určeno poskytovatelům služeb a umožňuje jim nabízet spolehlivé a pokročilé Wi-Fi služby, které lze spravovat na dálku. Čtěte dál a dozvíte se více o našem řešení pro domácí Wi-Fi.

Zoznámte sa s Multy

Predstavujeme Multy, náš nový koncept pre pokrytie celých domácností bezdrôtovou sieťou. Vytvorili sme Wi-Fi systém Multy, ktorý sa dokáže prispôsobiť stále rastúcim nárokom na siete. Väčším domácnostiam. Väčšiemu počtu zariadení. Požiadavkám na rýchlejšie pripojenie. Stručne povedané, Multy je Wi-Fi systém stvorený pre požiadavky modernej doby. Bez ohľadu na vaše rastúce nároky, Multy vždy dokáže zaistiť maximálne pokrytie a výkon vašej siete.

Prečo Multy

Základom riešenia Multy je jednoduchosť. Pretože tento systém je navrhnutý ako jedna sieť, vaše zariadenie sa automaticky pripojí k najbližšiemu zariadeniu Multy. Vy sa tak môžete po domácnosti neobmedzene pohybovať bez nutnosti manuálneho pripojovania k najbližšiemu routeru alebo extendéru. Pripojenie a správu zariadenia naviac zvládne úplne každý. Všetko, čo potrebujete, je aplikácia Multy. Jednoduchšie už to byť nemôže.

Riešenie Multy

Multy X je určené domácim užívateľom, ktorí chcú jednoducho pomocou aplikácie spravovať svoju domácu Wi-Fi. Multy Pro je určené poskytovateľom služieb a umožňuje im ponúkať spoľahlivé a pokročilé Wi-Fi služby, ktoré je možné spravovať na diaľku. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o našom riešení pre domáce Wi-Fi.


Zyxel Communications Corporation, zkráceně Zyxel je společností založenou v roce 1988 v tchajwanském městě Taoyuan doktorem Shun-I Chu. Firma se zabývá především výrobou a distibucí síťových hardwarových prvků, mezi něž se řadí například routery, modemy, switchery, opakovače (repeatery) směřovače a další.
Více informací na www.zyxel.com

Produkt Zyxel Multy X WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi se nachází v kategorii Routery s WiFi, výrobce ZYXEL

Odkazy

Uživatelská příručka CZ:
Uživatelská příručka SK:

Technické parametry

Wi-Fi 2,4 GHz: Ano
Wi-Fi 5 GHz: Ano
802.11a (5GHz): Ano
802.11b (2,4GHz): Ano
802.11g (2,4GHz): Ano
802.11n: Ano
802.11ac: Ano
Použití (venkovní/vnitřní): Vnitřní
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Rychlost Wi-Fi max.: 1,8 Gb/s
Podpora Wifi Mesh: Ano
Počet LAN portů: 3
USB port u routeru: USB 2.0

Výrobce: ZYXEL
EAN: 4718937598526
P/N: WSQ50-EU0201F
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ