. SítěSíťové prvky aktivníRouteryRoutery s WiFiSYNOLOGYSynology RT2600ac
Synology RT2600ac - obrázek produktu
Synology RT2600ac - obrázek č. 1


Synology RT2600ac

6 163 Kč

5 094 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
skladem obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
24h od objednávky
Kód zboží: BS11299530002 (RT2600ac)
Běžná cena: 6 410 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Synology Router RT2600ac
Neskutečně rychlé připojení Wi-Fi s kombinovanou šířkou bezdrátového pásma až 2,53 Gb/s zvyšující rychlost sítě.

Odkaz na web výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/RT2600ac
Seznam kompatibility pro tento model: https://www.synology.com/cs-cz/compatibility

Funkce
RT2600ac je výkonný bezdrátový směrovač pro domácnosti a malé kanceláře, které chtějí chytřeji pracovat i hrát. Představuje komplexní řešení VPN, rozšířené zabezpečení a flexibilní funkce pro sdílení médií i souborů.
Díky podpoře technologie MU-MIMO a nejnovějšího standardu 802.11ac wave 2 umožňuje směrovač RT2600ac dosahovat rychlosti přenosu 800 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz a 1733 Mb/s na frekvenci 5 GHz. Pomocí dvou sítí WAN lze dosáhnout kombinované šířky pásma 2 Gb/s a snadno optimalizovat síť s minimální ztrátou výkonu i při řízení provozu vrstvy 7.
Směrovač RT2600ac řídí systém Synology Router Manager (SRM), díky kterému je vše jednoduché a přesto rozsáhle nastavitelné. Snadné sledování a úpravy sítě, a to pomocí aplikace DS router i na mobilních zařízeních.
Pomocí připojení VPN můžete ochránit interní služby a zdroje své sítě před přímým přístupem a přesto pracovat z domova nebo ze vzdáleného umístění. Snadné zavedení široké řady řešení VPN a správa přístupových oprávnění a nastavení šířky pásma.
Funkce Smart WAN systému SRM na směrovači RT2600ac podporuje při navázání více připojení kombinovanou šířku pásma duální sítě WAN o rychlosti 2 Gb/s2. Pokud dojde k přerušení jednoho z těchto připojení z důvodu problémů s poskytovatelem ISP nebo s kabelem, lze přenos přesměrovat do druhého rozhraní. Kromě přepnutí služeb při selhání lze využívat vyrovnávání zátěže, které rozloží přenos na obě rozhraní. Trasa zásad umožňuje směrování přenosu na základě cílové nebo zdrojové adresy.
Nejste si jisti, která zařízení se mají připojovat k pásmu 2,4 GHz a která k pásmu 5 GHz? Pomocí funkce Synology Smart Connect se zařízení automaticky připojují k tomu nejvhodnějšímu pásmu a umožňují zjednodušenou správu uživatelům, kteří se nemusejí starat o rozsahy pásem a jejich rychlosti.

OBSAH BALENÍ

 • Main Unit
 • Antenna x 4
 • AC Power Adapter
 • RJ-45 LAN Cable
 • Quick Installation Guide

SPECIFIKACE

Hardware

Procesor:

 • Dvoujádrový procesor 1,7 GHz

L4/L7 Systém hardwarové akcelerace

 • Ano

Paměť

 • 512 MB DDR3

Typ antény

 • 4x4 MIMO Omni-directional high-gain dipole (2.4GHz / 5GHz)

Port LAN

 • Gigabit (RJ-45) x 4
 • Gigabit (RJ-45) x 3 (Dual WAN)

Port WAN

 • Gigabit (RJ-45) x 1
 • Gigabit (RJ-45) x 2 (Dual WAN)

Externí porty

 • USB 3.0 x 1
 • USB 2.0 x 1
 • SD card reader x 1 (SDXC, SDHC)

Tlačítko a přepínač

 • WPS, vysunutí USB/SD, Napájení, Reset, Wi-Fi zapnuto/vypnuto

Vzhled

 • Velikost (výška x šířka x hloubka): 77 mm x 280 mm x 169 mm (bez antény)
 • Hmotnost: 0.7 kg

Ostatní

 • Vstupní střídavé napětí: 100V na 240V AC
 • Frekvence napájení: 50/60 Hz, Jednofázový
 • Spotřeba energie: 10.80 W (Za chodu) , 7.94 W (Režim nečinnosti)

Teplota

 • Provozní teplota: 5°C na 40°C (40°F na 104°F)
 • Teplota pro skladování: -20°C na 60°C (-5°F na 140°F)
 • Relativní vlhkost: 5% to 95% RV

Certifikace

 • FCC Class B
 • CE Class B
 • BSMI Class B
 • VCCI Class B

Wi-Fi Certifikace

 • CE
 • FCC
 • NCC
 • RCM
 • iDA

Záruka

 • 2 roky

Více parametrů a informací se dozvíte na stránkách výrobce.

Expresní výměna je negarantovaná služba, jejímž cílem je výměna vadného kusu za náhradní kus do 3 pracovních dní ze speciálních zásob vybudovaných pro tyto potřeby.
Využijte výhody rychlé výměny zboží úplně bezplatně.

Synology Router RT2600ac

Neskutečně rychlé připojení Wi-Fi s kombinovanou šířkou bezdrátového pásma až 2,53 Gb/s vylepšující váš zážitek na internetu. RT2600ac je výkonný bezdrátový směrovač pro domácnosti a malé kanceláře, který nabízí informace, řízení a zabezpečení v rámci jejich sítě. Nyní je jeho součástí technologie Mesh Wi-Fi a jeho pokrytí je možné snadno rozšířit pomocí dalšího směrovače Synology MR2200ac.
Zaměřeno na výkon

Díky podpoře technologie MU-MIMO a nejnovějšího standardu 802.11ac Wave 2 umožňuje směrovač RT2600ac dosahovat rychlosti přenosu 800 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz a 1733 Mb/s na frekvenci 5 GHz. Pomocí duální sítě WAN1 lze dosáhnout kombinované šířky pásma 2 Gb/s a snadno optimalizovat síť s minimální ztrátou výkonu i při řízení provozu na bázi aplikací.


CPU

Dvoujádrový procesor 1,7 GHz

Výkonná síť Wi-Fi

Čtyřnásobný datový proud, dvoupásmová síť

AC2600, Wave 2

S technologiemi MU-MIMO a Beamforming

Vrstva 4 a 7

Systém hardwarové akcelerace
Špičkový software

Jádrem směrovače RT2600ac je systém Synology Router Manager (SRM). Zjednodušuje práci se sítí a umožňuje přehledné zobrazení datového provozu.


Zjednodušené nastavení

Nastavení směrovače RT2600ac je zcela jednoduché, ať už je provádíte z chytrého telefonu nebo počítače. Nastavení a spuštění internetu trvá jen pár minut.


Výkonná správa připojení

Funkce Smart WAN umožňuje směrovači RT2600ac přepnutí při selhání nebo vyrovnání zátěže mezi připojeními dvou poskytovatelů internetových služeb ISP, aby byla zaručena dostupnost internetu, zatímco služba QuickConnect umožňuje neuvěřitelně snadné povolení dálkového přístupu.


Granulární řízení datového provozu

Funkce Quality of Service (QoS) na bázi aplikace nebo zařízení umožňuje nastavit větší šířku pásma při hraní nebo pro aplikace VoIP a zároveň omezit stahování pomocí protokolu BitTorrent. Údaje o datovém provozu v reálném čase jsou spolu s historickými údaji uspořádané do přehledných grafů a sestav, ze kterých je snadné zjistit zúžená místa nebo anomálie.
Chytřejší síť Wi-Fi

Vynikající propustnost sítě Wi-Fi u směrovače RT2600ac doplňuje moderní prostředí – automatické, škálovatelné a s rozsáhlými možnostmi přizpůsobení.

Inteligentní filtrování webu a rodičovská kontrola

Balíček Safe Access na směrovači RT2600ac nenabízí jen bezplatné řešení napříč platformami umožňující vytvořit svět online bezpečný pro děti. Poskytuje také lepší informace o tom, jak jednotliví uživatelé a zařízení využívají internet, a to včetně nenápadných zařízení IoT pracujících na pozadí.

Zabezpečení na firemní úrovni

Vedle historie rychlých a pravidelných aktualizací, které zajišťují ochranu před novými hrozbami, se směrovač RT2600ac vyznačuje řadou vyspělých funkcí, které chrání celou síť z úrovně směrovače.


Threat Prevention

Služba Threat Prevention využívá ke kontrole příchozího a odchozího datového provozu v síti technologii Intrusion Prevention a automaticky blokuje průchod škodlivých paketů, zároveň ale zachovává špičkovou rychlost internetu.


Vestavěné bezpečnostní databáze

Integrace služby Google Safe Browsing a dalších databází informací o hrozbách DNS a IP umožňuje službě Safe Access zabránit zařízením v náhodném přístupu k webům, na kterých hrozí malware, phishing, botnety, sociální inženýrství a další rizika.


Technologie WPA3 další generace

Podpora nejnovějšího protokolu zabezpečení Wi-Fi přináší domácnostem, firmám i otevřeným sítím Wi-Fi lepší možnosti obrany před sledováním a dalšími útoky.
Nejlepší server VPN ve své třídě

Služby Synology SSL VPN a WebVPN, které jsou součástí služby VPN Plus, nabízejí rychlý, intuitivní a zabezpečený přístup do vnitřní sítě, zatímco služba Site-to-Site VPN umožňuje vzájemné propojení několika vzdálených kanceláří. K dispozici je dlouhý seznam dalších podporovaných protokolů a funkcí pro správu, které správcům IT dávají lepší kontrolu nad připojeními VPN.
Postavte si vlastní systém Wi-Fi

Ve velkých domácnostech a kancelářích je možné používat zařízení RT2600ac a MR2200ac k pokrytí prostoru pomocí sítě Mesh Wi-Fi, takže bude rychlost širokopásmového internetu dostupná i v odlehlých částech prostoru.Produkt Synology RT2600ac se nachází v kategorii Routery s WiFi, výrobce SYNOLOGY

Technické parametry

Wi-Fi 2,4 GHz: Ano
Wi-Fi 5 GHz: Ano
802.11a (5GHz): Ano
802.11b (2,4GHz): Ano
802.11g (2,4GHz): Ano
802.11n: Ano
802.11ac: Ano
Obsahuje switch: Ano
Použití (venkovní/vnitřní): Vnitřní
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Rychlost Wi-Fi max.: 1,8 Gb/s
Podpora Wifi Mesh: Ano
Počet LAN portů: 4
Antény: Všesměrové
POE: Ne
USB port u routeru: USB 3.x

Výrobce: SYNOLOGY
EAN: 4711174722327
P/N: RT2600ac
Záruka: 24eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ