. AVGAVG Secure VPN 5 PC 1 rok předplatné
AVG Secure VPN 5 PC 1 rok předplatné - obrázek produktu


AVG Secure VPN 5 PC 1 rok předplatné

932 Kč

770 Kč bez DPH

Dostupnost (eshop):
na dotaz obnovit dostupnost
Dostupnost (prodejna):
na dotaz
Kód zboží: AA8190987199 (dtb.50.0.0.12)
Běžná cena: 1 006 Kč (při objednání mimo eshop)

Popis produktu

Kompletní ochrana online soukromí jedním kliknutím!
Do vašich online aktivit nikomu nic není! AVG Secure VPN ochrání Vaše soukromí!

Věříme, že každý má právo na naprosté online soukromí, a proto jsme vytvořili AVG Secure VPN!

Upozornění: je zapotřebí mít nainstalovaný minimálně AVG AntiVirus free. Bez jakéhokoliv antivitu AVG nelze spustit AVG Secure VPN.

Více informací zde: https://www.avg.com/cs-cz/secure-vpn#pc

Co je služba VPN?

Virtuální privátní síť (VPN) vytvářená produktem AVG Secure VPN nabízí bezpečné a soukromé připojení pro neomezený přístup k internetu. Používá k tomu šifrování Vašeho připojení, aby nikdo nemohl sledovat vaši aktivitu na internetu. Výsledek? Zabezpečený a soukromý přístup na jakýkoli web – kdykoli a odkudkoli. Tím myslíme Vaše oblíbené stránky, seriály a předplacené služby bez omezení přístupu.

Máte antivirus? Výborně! Přesto se vám VPN hodí!

Antivirový software chrání Vaše zařízení, ale služba VPN chrání Vaše připojení k internetu! Možná si říkáte, že službu VPN nepotřebujete, ale bez ní není Vaše prohlížení internetu chráněno před špehováním ze strany počítačových zločinců, reklamních společností, a dokonce ani vašeho poskytovatele připojení k internetu.

Skutečné soukromí

Pokud máte šifrované připojení, nikdo nemůže sledovat vaše online aktivity. Váš poskytovatel připojení, Váš šéf ani vládní úřady.

Vysoké zabezpečení

Internetové bankovnictví? Naše šifrování na vojenské úrovni ochrání vaše data v jakémkoli zařízení, i když používáte veřejnou síť Wi-Fi.

Maskování polohy

Snadno zamaskujte svou polohu a navštěvujte webové stránky odkudkoli na světě.

Neomezený přístup

VPN zpřístupní blokovaný obsah, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Díky tomu si můžete kdykoli a kdekoli užívat vaše oblíbené seriály a předplacené weby.

Stále nejste přesvědčení, že se vám VPN hodí?
Představte si…

Bezpečí ve veřejných sítích Wi-Fi

Brouzdání internetem zdarma je skvělé, že? Chyba! Veřejné sítě Wi-Fi mají tak slabé zabezpečení, že ho překoná i malé dítě. Služba VPN zabezpečí Vaše připojení ve veřejné síti Wi-Fi, takže můžete bez obav i převádět peníze.

Žádná cenzura za hranicemi

Jste za hranicemi a nemáte přístup ke svým e-mailům, sociálním sítím či předplaceným službám? Připojte se pomocí služby VPN a nastavte si, že se nacházíte ve své domovské zemi, a okamžitě získáte přístup.

Přístup k zablokovanému obsahu

Chcete se v práci připojit na zablokovaný Facebook? My vám to vyčítat nebudeme. Díky VPN je blokování obsahu na pracovišti minulostí.

Kdo potřebuje zabezpečit VPN?

Každý, kdo používá veřejné Wi-Fi sítě.
Pokud přes veřejné Wi-Fi sítě platíte na internetu, kontrolujete e-mail nebo používáte sociální sítě, potřebujete VPN.

Každý, kdo pracuje z domova.
Velké společnosti používají VPN k ochraně své komunikace a dokumentů. Nyní můžete i vy. Pouze VPN vám umožní odesílat a přijímat citlivé dokumenty bez obav, že by je někdo zachytil.

Každý, kdo cestuje.
Máte odněkud zablokovaný přístup k oblíbeným webovým stránkám nebo televizním pořadům? Pomocí VPN tato omezení dokážete obejít.

Jak naše služba VPN funguje?

Po zapnutí AVG Secure VPN a připojení vašeho zařízení s Windows k internetu vás rovnou začneme chránit. Jak? Když se připojíte prostřednictvím našeho softwaru VPN pro Windows, přidělíme vám jednu z našich IP adres namísto té vaší (vaše IP adresa je jedinečný kód, který identifikuje vaše zařízení). To znamená, že pokud se vás někdo pokusí špehovat, uvidí pouze adresu našeho serveru. K tomu přidáváme šifrování na vojenské úrovni pomocí 256bitového standardu AES. A co je výsledkem? Okamžité online soukromí po kliknutí na jediné tlačítko

Když jste připojeni, používáte stejnou IP adresu jako naši ostatní uživatelé. Díky tomu je sledování vaší komunikace nemožné.

Díky naší celosvětové síti serverů si můžete vybrat polohu téměř kdekoli na světě.

Když naše servery používáte, nemáme tušení, co na internetu děláte. Provoz nesledujeme. Takže když se nás někdo zeptá, nemůžeme mu nic prozradit.

Minimální požadavky na systém

AVG Secure VPN je kompatibilní s Windows 10, 8, 7, Vista a XP SP3.Produkt AVG Secure VPN 5 PC 1 rok předplatné se nachází v kategorii Bezpečnostní SW, výrobce AVG

Technické parametry


Výrobce: AVG
EAN:
P/N: dtb.50.0.0.12
Záruka: 6


eo.cz patička kontakt +420 606 622 826 patička email obchod@eo.cz patička facebook

Chci odebírat akční nabídky:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2004-2020 EO.CZ